Suns ar caureju ar asinīm, ko darīt

Ko darīt, ja sunim ir asins caureja?

Ja jūs saskaraties ar situāciju, kad ir suns ar caureju ar asinīm, ir svarīgi ātri rīkoties, lai nodrošinātu jūsu mājdzīvnieka labklājību. Šajā rakstā mēs apskatīsim dažus pasākumus, kurus varat veikt, lai palīdzētu savam sunim šajā situācijā.

1. Ievērojiet simptomus

Pirms jebkura pasākuma veikšanas ir svarīgi ievērot jūsu suni uzrādītos simptomus. Papildus caurejai, vai tas parāda citas diskomforta pazīmes, piemēram, vemšanu, apetītes trūkumu vai apātiju? Šī informācija būs noderīga, lai veterinārārsts novērtētu situāciju.

2. Skatīt veterinārārstu

Saskaroties ar jebkuru jūsu suņa veselības problēmu, ir svarīgi meklēt veterinārārsta norādījumus. Tikai apmācīts profesionālis var noteikt precīzu diagnozi un norādīt uz jūsu mājdzīvnieka pareizu ārstēšanu.

3. Izvairieties no pašmedication

Cik vilinoši ir mēģināt atrisināt problēmu patstāvīgi, ir svarīgi izvairīties no sevis apmācības. Daži medikamenti var būt kaitīgi suņiem un vēl vairāk saasināt situāciju. Tāpēc vienmēr ievērojiet veterinārārsta vadlīnijas.

4. Saglabājiet hidratāciju

Ir svarīgi nodrošināt, ka suns šajā periodā ir labi hidratēts. Caureja var izraisīt dehidratāciju, tāpēc bieži piedāvājiet svaigu un tīru ūdeni. Ja suns nav dzeramais ūdens, varat mēģināt piedāvāt nelielu daudzumu kokosriekstu ūdens vai mājās gatavota seruma, lai palīdzētu hidratācijā.

5. Pareiza barošana

Kamēr sunim ir caureja, ir svarīgi piedāvāt vieglu un viegli sagremojamu diētu. Skatiet veterinārārstu, lai uzzinātu, kāds ir labākais suns barības vai mājās gatavotas diētas risinājums.

  • Izvairieties no taukainiem, pikantiem ēdieniem, kas var kairināt suņa gremošanas sistēmu.
  • Sadaliet maltītes mazākās porcijās un katru dienu regulāri piedāvājiet.
  • Ņemiet vērā, vai suns pieņem ēdienu un vai caureja samazinās. Pretējā gadījumā sazinieties ar veterinārārstu.

  • 6. Izvairieties no stresa
    7. Saglabājiet higiēnu

    8. Veterinārais seko -Up

    Pēc visām sākotnējām vadlīnijām un pasākumiem ievērojot, ir svarīgi turpināt veterināro sekošanu. Profesionālis var novērtēt rāmja attīstību un, ja nepieciešams, veikt nepieciešamos ārstēšanas pielāgojumus.

    Smagākos gadījumos veterinārārsts var pieprasīt papildu testus, piemēram, asins analīzes, fekālijas vai ultraskaņu, lai palīdzētu diagnozē un pienācīgi ārstēt.

    9. Profilakse

    Lai neļautu sunim atkal rasties caureja, ir svarīgi pieņemt dažus profilaktiskus pasākumus, piemēram:

    • atjaunināt vakcināciju;
    • Izvairieties no bojātu vai apšaubāmu ēdienu uzņemšanas;
    • Piedāvājiet līdzsvarotu un kvalitatīvu diētu;
    • Izvairieties no kontakta ar citu dzīvnieku fekālijām;
    • Regulāri veiciet dewārmojumu;
    • Saglabājiet vidi tīru un bez parazītiem.

    Vienmēr atcerieties, ka jūsu suņa veselība ir jūsu atbildība. Tāpēc, pamanot izmaiņas mājdzīvnieka uzvedībā vai veselībā, nevilcinieties meklēt veterināro palīdzību.

    Tāpat kā mēs, suņus var uzsvērt arī diskomforta situācijās. Tāpēc izvairieties no maisīšanas, pārmērīga trokšņa un uzturiet klusu vidi, lai palīdzētu jūsu mājdzīvnieka atveseļošanai. Saglabājiet teritoriju, kur suns ir tīrs un sanitizēts. Tas palīdzēs novērst infekcijas un saglabāt vidi sunim ērtāku.