Kā es varu draudzēties ar kādu, kuru es tik ļoti mīlēju

Kā es varu draudzēties ar kādu, kuru es tik ļoti mīlēju

Kad mēs beidzam mīlestības attiecības, mēs bieži domājam, vai ir iespējams uzturēt draudzību ar cilvēku, kuru mēs tik ļoti mīlam. Tas ir sarežģīts jautājums, kas ietver dažādas jūtas un situācijas. Šajā rakstā mēs izpētīsim dažus padomus un pārdomas par to, kā draudzēties ar kādu, kurš bija tik svarīgs mūsu dzīvē.

1. Veltiet laiku sev

Pēc attiecību beigām ir svarīgi veltīt laiku sev. Ir dabiski sajust skumjas, dusmas vai apjukumu, un ir nepieciešams ļaut izjust šīs emocijas. Nepieciešams laiks, lai pārdomātu notikušo un to, kā jūs jūtaties par šo cilvēku. Tas palīdzēs apstrādāt jūsu jūtas un pieņems apzinātākus lēmumus par draudzības iespēju.

2. Sazinieties skaidri un godīgi

Ja jūs nolemjat, ka vēlaties draudzēties ar šo personu, ir svarīgi skaidri un godīgi sarunāties par savām jūtām un cerībām. Paskaidrojiet, ka jūs vērtējat draudzību un vēlaties saglabāt saikni, bet arī skaidri norādiet, ka ir nepieciešams noteikt ierobežojumus un cienīt viens otra telpu. Atvērta komunikācija ir būtiska, lai izveidotu veselīgu draudzību pēc mīlestības attiecībām.

3. Cieniet otra

laiku un telpu

Ir svarīgi ievērot otra laiku un telpu. Katram cilvēkam ir savs dziedināšanas process, un, iespējams, būs nepieciešams laiks, lai emocionāli aizbēgtu un atgūtu. Nespiediet personu nekavējoties par savu draugu, ievērot viņas laiku un būt pieejamam, kad viņa ir gatava atsākt draudzību.

4. Atzīt izmaiņas attiecību dinamikā

Draudzība pēc mīlestības attiecībām būs atšķirīgas. Ir svarīgi atpazīt un pieņemt izmaiņas attiecību dinamikā. Jūs vairs nebūsit romantisks pāris, bet draugi. Tas nozīmē, ka jums būs jāizveido jauni mijiedarbības veidi un jāiemācās tikt galā ar jūtām, kas joprojām var rasties. Esiet atvērts šai transformācijai un esiet elastīgs, lai pielāgotos šai jaunajai realitātei.

5. Rūpējieties par sevi

Visbeidzot, atcerieties rūpēties par sevi. Draudzība ar kādu, kuru jūs mīlējāt, var parādīt sarežģītās atmiņas un jūtas. Ir svarīgi īpaši rūpēties ar savu emocionālo veselību un vajadzības gadījumā meklēt atbalstu. Terapija, atbalsta grupas vai sarunas ar tuviem draugiem var būt vērtīgi resursi, lai palīdzētu jums tikt galā ar šo situāciju.

Īsāk sakot, draudzēties ar kādu, kuru mēs tik ļoti mīlam, ir izaicinājums, bet ne neiespējami. Ar pacietību, komunikāciju un savstarpēju cieņu ir iespējams veidot veselīgu un nozīmīgu draudzību. Atcerieties, ka katra situācija ir unikāla un ka jums jādara tas, kas jums ir vislabākais. Ja draudzība nav iespējama vai veselīga, nevainojiet sevi. Vissvarīgākais ir rūpēties par sevi un meklēt laimi.