Kā neradīt cerības

Kā neveidot cerības

Cerības var būt bīstamas. Kad mēs veidojam cerības, mēs uzliekam emocionālu slodzi kaut kam, kas vēl nav noticis, kas var izraisīt vilšanos un neapmierinātību. Šajā emuārā mēs apspriedīsim dažus padomus, kā neveidot cerības un dzīvot vieglāk un mierīgāk.

Izpratne par cerībām

Pirms mēs iemācāmies radīt cerības, ir svarīgi saprast, kas ir cerības un kāpēc tās var būt kaitīgas. Cerības ir iepriekš uztveramas idejas par to, kā kaut kam vajadzētu būt vai notikt. Tie ir balstīti uz mūsu pašu pagātnes uztveri, vēlmēm un pieredzi.

Problēma ar cerībām ir tāda, ka viņi ne vienmēr satiekas ar realitāti. Kad mēs radām ļoti lielas cerības, mēs gatavojamies iespējamai vilšanās dēļ. No otras puses, kad mēs radām ļoti zemas cerības, mēs ierobežojam savu potenciālu maksimāli izmantot situāciju.

Padomi, kā neradīt cerības

1. Būt reālistiskam

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mēs veidojam cerības, ir tāpēc, ka mēs idealizējam situāciju vai cilvēku. Ir svarīgi būt reālistiskam un saprast, ka ne viss būs ideāli. Pieņemiet, ka lietas var neatstāt tieši tā, kā jūs iedomājaties, un esat atvērti dažādiem rezultātiem.

2. Ilgst tagad tagadni

Kad mēs veidojam cerības, mēs nākotnē projicējam sevi un pārstāj dzīvot tagadni. Izmantojiet pašreizējā brīdi un koncentrējieties uz to, kas notiek tagad. Tas palīdzēs samazināt trauksmi un cerības par nākotni.

3. Paziņojiet savas cerības

Mēs bieži radām cerības, nepaziņojot tās iesaistītajiem cilvēkiem. Tas var izraisīt pārpratumus un neapmierinātību. Ja jums ir cerības uz kādu vai situāciju, ir svarīgi tos skaidri un atklāti paziņot. Tas palīdzēs saskaņot visu iesaistīto cerības.

4. Esiet atvērts dažādiem rezultātiem

Kad mēs veidojam cerības, mums ir tendence sevi salabot vienā vēlamajā rezultātā. Tomēr dzīve ne vienmēr ievēro mūsu plānu. Esiet atvērts dažādiem rezultātiem un esat gatavs pielāgoties izmaiņām. Atcerieties, ka ne vienmēr tas, ko jūs sagaidāt, ir vislabākais jums.

Secinājums

Cerību radīšana var būt emocionāls slazds. Uzzinot, kā neradīt cerības, mēs varam dzīvot vieglāk un mierīgāk, baudot tagadni un pieņemot, ka lietas ne vienmēr iznāks, kā mēs plānojam. Atcerieties būt reālistiski, dzīvot tagad, paziņot savas cerības un būt atvērtiem dažādiem rezultātiem. Tādējādi jūs būsiet ceļā uz līdzsvarotāku un laimīgāku dzīvi.