Kā neuzskata par stresu

Kā nestiprināt: padomi klusākai dzīvei

Stress ir kopīga realitāte mūsdienu dzīvē. Darba spiediens, ģimenes saistības, finansiālas problēmas un ikdienas izaicinājumi mūs var pārslogot un nemierīgi. Tomēr ir iespējams iemācīties tikt galā ar stresu un atrast veidus, kā dzīvot klusāku un līdzsvarotāku dzīvi.

1. Prioritizējiet labklājību

Viens no galvenajiem veidiem, kā izvairīties no stresa, ir prioritāte jūsu fiziskajai un garīgajai labsajūtai. Atlieciet laiku, lai rūpētos par sevi, vai nu ar fizisku vingrinājumu, meditācijas, hobiju vai atpūtas mirkļu palīdzību. Atcerieties, ka jūs esat vissvarīgākais cilvēks savā dzīvē un esat pelnījis rūpēties par sevi.

2. Organizējiet sevi

Dezorganizācija var būt lielisks stresa avots. Centieties organizēt savu dzīvi gan attiecībā uz jūsu fizisko telpu, gan uzdevumiem un saistībām. Izmantojiet darba kārtību vai organizācijas lietojumprogrammas, lai palīdzētu jums kontrolēt un izvairīties no pārslodzes sajūtas.

3. Noteikt ierobežojumus

Lai izvairītos no stresa, ir svarīgi zināt, kā pateikt “nē”. Nepārlieciet ar vairāk uzdevumu, nekā jūs varat tikt galā un iemācīties noteikt veselīgas robežas personīgajām un profesionālajām attiecībām. Atcerieties, ka jums visu laiku nav jāatrodas visiem.

4. Prakses pateicība

Pateicības domāšanas veidošana var palīdzēt mazināt stresu un palielināt laimi. Katru dienu rezervējiet dažas minūtes, lai pārdomātu lietas, kuras esat pateicīgs. Tas var palīdzēt mainīt bažas uz pozitīvām lietām jūsu dzīvē.

5. Rūpējieties par savu veselību

Veselīga uztura, regulāra vingrošana un laba miega kvalitāte ir būtiska stresa novēršanai. Rūpējieties par savu ķermeni, jo tas ir jūsu templis. Centieties arī izvairīties no pārmērīga alkohola, tabakas un kofeīna patēriņa, jo šīs vielas var palielināt trauksmi un stresu.

6. Meklēt atbalstu

Nebaidieties, kad nepieciešams, lūgt palīdzību. Saruna ar draugu, ģimenes locekli vai garīgās veselības speciālistu var būt ārkārtīgi izdevīga, lai rīkotos ar stresu. Dalīšanās bažās un emocijās var mazināt spiedienu un radīt jaunas perspektīvas.

7. Praktizējiet relaksācijas paņēmienus

Ir vairākas relaksācijas metodes, kas var palīdzēt mazināt stresu, piemēram, dziļu elpošanu, jogas praksi, klausoties relaksējošu mūziku un radošu vizualizāciju. Izmēģiniet dažādas metodes un uzziniet, kurš no jums jums vislabāk darbojas.

8. Izvairieties no atlikšanas

Prokrastinācija var palielināt stresu, jo mēs ļaujam uzdevumiem uzkrāties un justies satriektam. Centieties būt disciplinētākam un noteikt savas aktivitātes termiņus. Sadaliet uzdevumus mazākos soļos un sāciet ar visgrūtākajiem. Tādējādi jūs izvairīsities no sajūtas, ka vienmēr skriet pēc laika.

9. Ir atpūtas mirkļi

Neaizmirstiet rezervēt laiku, lai izklaidētos un atpūstos. Veiciet aktivitātes, kas rada jums prieku, piemēram, lasīt grāmatu, skatīties filmu, pastaigāties ārā vai satikt draugus. Atpūta ir būtiska, lai uzlādētu enerģijas un mazinātu ikdienas dzīves stresu.

10. Iemācieties pieņemt to, kas nevar mainīt

Ne viss ir mūsu kontrolē un mēģina kontrolēt to, ko mēs nevaram tikai radīt mums neapmierinātību un stresu. Iemācieties pieņemt lietas, kuras nevar mainīt, un koncentrēties uz to, kas ir jūsu sasniedzamībā. Koncentrējieties uz problēmu risinājumu atrašanu, kas atrodas jūsu kontrolē, un atceļiet to, ko nevar mainīt.

Sekojot šiem padomiem, jūs būsit ceļā uz Quieper un bez stresa. Atcerieties, ka katrs cilvēks ir unikāls un var atrast dažādas stratēģijas, kā rīkoties ar stresu. Izmēģiniet to un uzziniet, kas jums vislabāk der.