Kā zināt, ka nepilnība ir blīvēšana
Impinge, pazīstams arī kā Corporis Tinea, ir sēnīšu ādas infekcija, kas izraisa sarkanus plankumus, niezi un lobīšanos. Tas ir izplatīts stāvoklis, bet tas var būt neērti un mulsinošs. Ja jūs izturaties pret impetānu, ir dabiski vēlēties zināt, kad tas dziedē. Šajā rakstā mēs apspriedīsim dažas pazīmes, ka nepilnības uzlabojas un ko jūs varat darīt, lai paātrinātu dziedināšanas procesu.
pazīmes, ka bezjēdzība ir blīvēšana
1. Niezes samazināšana: Viena no pirmajām pazīmēm, ka nepilnība ir blīvēšana, ir niezes samazināšana. Tā kā ārstēšana sāk stāties spēkā, niezei ir tendence pakāpeniski samazināties. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka nieze kādu laiku var saglabāties pat pēc pilnīgas izārstēšanas.
2. Samazināti sarkanie plankumi: uzlabojoties iespaidībai, sarkanie plankumi uz ādas sāk pazust. Viņi var kļūt skaidrāki un mazāk iekaisuši. Laika gaitā plankumi pilnībā izzūd, atstājot ādu ar veselīgu izskatu.
3. Bojājumu dziedināšana: Impinge -cakausētie bojājumi parasti ir mazi burbuļi vai plakanu plankumi. Tā kā infekcija tiek ārstēta, šie bojājumi sāk dziedēt. Tie var veidot garozas vai mizu, pirms tie pilnībā izzūd.
4. Mazāk pīlings: āda mizošana ir izplatīta iespaidīgā, bet, uzlabojoties infekcijai, lobīšanās samazinās. Skartā āda var sākt kļūt gludāka un gludāka, kad tā atgūstas.
Ko darīt, lai paātrinātu ietekmes sadzīšanu
1. Sekojiet noteiktajai ārstēšanai: ir svarīgi stingri ievērot ārsta noteikto ārstēšanu. Tas var ietvert lokālu vai perorālu pretsēnīšu narkotiku lietošanu. Noteikti lietojiet zāles atbilstoši instrukcijām un aizpildiet visu ārstēšanas kursu, pat ja simptomi pazūd iepriekš.
2. Saglabājiet skarto teritoriju tīru un sausu: turēt skarto zonu tīru un sausu ir būtiska, lai paātrinātu dziedināšanu. Viegli nomazgājiet teritoriju ar siltu ūdeni un maigām ziepēm, izvairoties no berzēšanas vai skrāpēšanas. Pēc mazgāšanas ādas kārtīgi nosusiniet, it īpaši krokās, kur var uzkrāties mitrums.
3. Izvairieties no personisko efektu dalīšanas: iespaidīgais ir ļoti lipīgs un var viegli izplatīties, tieši saskaroties ar piesārņotām personiskām sekām. Izvairieties no drēbju, dvieļu, ķemmju un matu suku dalīšanās ar citiem, lai neizplatītu infekciju.
4. Valkājiet vieglas un gaisīgas drēbes: stingras drēbes un sintētiski audumi var saglabāt mitrumu un siltumu, kas var pasliktināt ietekmi. Izvēlieties vieglu un gaisīgu apģērbu, kas izgatavots no dabīgiem audumiem, piemēram, kokvilnas, kas ļauj ādai elpot un palīdzēt noturēt skarto zonu sausu.
5. Izvairieties no bojājumu skrāpēšanas vai poking: iespaidīgo ievainojumu skrāpēšana vai poking var pasliktināt infekciju un pagarināt dziedināšanas laiku. Saglabājiet nagus īsus un izvairieties no skartās zonas skrāpēšanas. Ja jūtaties ļoti niezošs, konsultējieties ar ārstu, lai iegūtu norādījumus, kā mazināt diskomfortu.
Īsāk sakot, bezjēdzība ir dziedinoša, kad nieze samazinās, pazūd sarkanie plankumi, sadzīst bojājumi un lobīšanās samazinās. Lai paātrinātu dziedināšanu, ievērotu noteikto ārstēšanu, uzturiet skarto teritoriju tīru un sausu, izvairieties no personisko efektu dalīšanas, valkāt vieglas un gaisīgas drēbes un izvairieties no bojājumu skrāpēšanas. Ja simptomi saglabājas vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu ārstēšanas novērtēšanai un pielāgošanai.