Kas bauda

Kas jums patīk?

Kad mēs runājam par baudīšanu, mēs parasti atsaucamies uz darbību, lai kaut ko izteiktu vai baudītu. Sociālo tīklu kontekstā termins “baudīt” kļuva populārs kā mijiedarbības veids ar citu cilvēku publikācijām.

Darbība, kas patīk sociālajos tīklos

Kad redzat interesantu ierakstu Facebook, Instagram, Twitter vai jebkurā citā sociālajā tīklā, varat izteikt savu apstiprinājumu, noklikšķinot uz pogas Patīk. Šo darbību parasti attēlo īkšķa ikona vai sirds, atkarībā no platformas.

Publikācijas baudīšanas darbībai katrai personai var būt atšķirīga nozīme. Daži to izmanto, lai parādītu atbalstu vai vienošanos ar saturu, bet citi to vienkārši dara, lai norādītu, ka viņiem patika tas, ko viņi redzēja.

Patīk ietekme uz sociālajiem tīkliem

Patīk sociālajos tīklos var būt būtiska ietekme uz publikācijas redzamību un popularitāti. Jo vairāk kā ziņa, ko tā saņem, jo ​​lielāka iespēja, ka tā tiek parādīta lielākam skaitam cilvēku vai nu caur platformas algoritmu, vai arī caur akcijām.

Turklāt patīk, ka var ietekmēt arī cilvēku uztveri par noteiktu saturu. Kad publikācija saņem daudz patīk, tas var radīt validācijas un popularitātes sajūtu, kas var mudināt citus arī baudīt un mijiedarboties ar saturu.

zinātkāre:

Vai jūs zinājāt, ka poga “Patīk” pirmo reizi tika ieviesta Facebook 2009. gadā? Kopš tā laika šī funkcionalitāte ir kļuvusi par vienu no galvenajām mijiedarbības formām sociālajos tīklos.

  • Termina “kā”
  • izcelsme

  • Patīk nozīme sociālajos tīklos
  • Patīk ietekme uz publikācijas redzamību

  • sociālais tīkls
    kā ikona

    ikona












    facebook facebook patīk
    Instagram Instagram patīk
    twitter twitter patīk