Kāds ir CNH skaits makā

Kāds ir CNH numurs makā?

CNH (valsts autovadītāja apliecība) ir obligāts dokuments tiem, kas vēlas vadīt mehāniskos transportlīdzekļus Brazīlijā. Tam ir daudz svarīgas informācijas, piemēram, vadītāja nosaukums, foto, kvalifikācijas kategorija un, protams, CNH numurs.

CNH numurs ir unikāls burtciparu kods, kas identificē katru iespējotu draiveri. Tas sastāv no skaitļu un burtu secības, un tas var atšķirties atkarībā no valsts, kurā tika izsniegta kvalifikācija.

Kā makā atrast CNH numuru?

Lai makā atrastu CNH numuru, vienkārši pārbaudiet fizisko dokumentu. Parasti to skaits atrodas seifa augšpusē, netālu no vadītāja fotoattēla. Viņam var būt pievienots saīsinājums “CNH” vai “Nacionālā autovadītāja reģistrs”.

Turklāt ir svarīgi atzīmēt, ka CNH numuru var atrast arī citos ar kvalifikāciju saistītos dokumentos, piemēram, vadītāja ierakstā un transportlīdzekļa reģistrācijas un licencēšanas sertifikātā (CRLV).

Kāpēc CNH skaitlis ir svarīgs?

CNH numurs ir svarīgs, jo tieši ar to satiksmes iestādes var identificēt katru kvalificēto autovadītāju. To izmanto dažādos procesos, piemēram, konsultāciju par portfeļa punktu, licences atjaunošanu, satiksmes pārkāpumu reģistrāciju, cita starpā.

Turklāt CNH numurs tiek izmantots arī autovadītāja apliecības zaudēšanas vai zādzības gadījumos. Informējot CNH numuru kompetentajām iestādēm, ir iespējams bloķēt dokumentu un izvairīties no iespējamās krāpšanas vai ļaunprātīgas izmantošanas.

Secinājums

CNH numurs ir svarīgi dati, kas identificē katru Brazīlijā kvalificēto autovadītāju. To var atrast paša vadītāja licencē netālu no vadītāja fotoattēla. Ir svarīgi zināt un saglabāt šo numuru, jo tas tiks pieprasīts dažādās situācijās, kas saistītas ar kvalifikāciju.

Mēs ceram, ka šis raksts ir noskaidrojis jūsu jautājumus par CNH numuru portfelī. Vairāk jautājumu gadījumā skatiet zemāk esošos avotus vai sazinieties ar jūsu stāvokļa detran.

  • detran
  • iegūstiet nacionālās autovadītāja apliecību (cnh)
  • konsultējieties ar vadītāja apliecību