Kas ir Akatsuki

Kas ir Akatsuki?

Akatsuki ir izdomāta noziedzīga organizācija, kas atrodas Manga un anime sērijā Naruto, kuru izveidojis Masashi Kishimoto. To veido Renegade Ninjas no vairākiem slēptiem ciematiem, kuri ir sanākuši kopā, lai izpildītu savus ļaunos plānus.

Izcelsme un mērķi

Akatsuki dibināja Yahiko, Nagato un Konans, trīs bāreņi, kas dzīvo Vila Da Rain trešā Ninja pasaules kara laikā. Viņi centās izbeigt karu un panākt mieru Shinobi pasaulei, taču laika gaitā organizācija ir sabojāta un tās mērķi mainījās.

Akatsuki galvenais mērķis ir savākt visus deviņus zvērus ar astes, spēcīgām radībām, kas apdzīvo Naruto pasauli. Viņi plāno izmantot šo zvēru spēku, lai izveidotu pasauli, kurā viņu dominē, ienesot haosu un iznīcināšanu.

Locekļi un prasmes

Akatsuki sastāv no vairākiem dalībniekiem, katram ir unikālas un spēcīgas prasmes. Daži no pazīstamākajiem dalībniekiem ir:

 • itachi uchiha: viens no visspēcīgākajiem dalībniekiem, pazīstams ar savu Šaringanu un viņa genjutsu prasmēm.
 • kisame hoshigaki: ninja, kas specializējas ūdens paņēmienos un pazīstams ar tā pašahada zobenu.
 • deidara: Sprādzienbīstams mākslinieks, kurš sūkņu izveidošanai izmanto mālu.
 • Sasori: Leļļu meistars un saindēšanās speciālists.
 • hidan: nemirstīgs, kurš savās cīņās izmanto cilvēku upurēšanas rituālus.
 • konfrontācija ar Naruto

  Akatsuki kļūst par vienu no galvenajiem Naruto sērijas antagonistiem, saskaroties ar galveno varoni Naruto Uzumaki un viņa draugiem. Vēstures laikā viņi bloķē episkās cīņas un plāno sasniegt savus mērķus.

  Naruto un viņa sabiedrotie cīnās, lai neļautu Akatsuki savākt visus zvērus ar asti un ienest haosu uz Shinobi pasauli. Pēdējā cīņa starp Naruto un Akatsuki līderi Uchiha Madara ir viens no aizraujošākajiem mirkļiem sērijā.

  Secinājums

  Akatsuki ir izdomāta noziedzīga organizācija, kurai ir nozīmīga loma Naruto sērijā. Ar saviem spēcīgajiem locekļiem un ļaunajiem mērķiem viņi ir pastāvīgi draudi mieru Šinobi pasaulē. Cīņa pret Akatsuki ir viens no galvenajiem zemes gabaliem Naruto vēsturē, kas sērijas faniem nodrošina darbības un emociju mirkļus.