Kas ir bk

Kas ir bk?

BK, pazīstams arī kā Burger King, ir viens no lielākajiem ātrās ēdināšanas tīkliem pasaulē. Uzņēmums, kas dibināts 1954. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs, izceļas ar saviem garšīgajiem hamburgeriem un daudzveidīgajām sviestmaižu iespējām.

BK produkti

Burger King savā ēdienkartē piedāvā plašu produktu klāstu. Sākot ar klasiskajiem hamburgeriem, piemēram, Whopper, līdz veģetāriešu un vegānu iespējām, piemēram, neiespējamais Whopper. Turklāt tīkls piedāvā arī sānu ēdienus, piemēram, mikroshēmas, sīpolu gredzenus un garšīgus milkshakes.

Produktu kvalitāte

BK rūpējas par kvalitatīvu produktu piedāvāšana saviem klientiem. Visi hamburgeri tiek sagatavoti laikā ar svaigām un izvēlētām sastāvdaļām. Turklāt tīkls pastāvīgi cenšas ieviest jauninājumus savā izvēlnē, radot jaunas iespējas un garšas, lai apmierinātu visas gaumes.

Klientu viedokļi

BK klienti bieži slavē produktu kvalitāti un hamburgeru garšu. Daudzi izceļ izvēlnes opciju daudzveidību un apkalpošanas ātrumu. Tomēr tiek izteikta arī zināma kritika attiecībā uz gaidīšanas laiku maksimālajā stundā un veselīgu iespēju trūkuma dēļ.

Neskatoties uz to, Burger King joprojām ir viena no populārākajām ātrās ēdināšanas ķēdēm visā pasaulē, un tūkstošiem restorānu izplatās dažādās valstīs.

 • Amerikas Savienotās Valstis
 • Brazīlija
 • Kanāda
 • Apvienotā Karaliste
 • Vācija

 • valsts
  restorānu skaits

  Apmeklējiet oficiālo Burger King vietni

  Amerikas Savienotās Valstis 7000
  Brazīlija 800
  Kanāda 300
  Apvienotā Karaliste 500
  Vācija 700