Kas ir jūnija ballītē ar vēstuli i

Kas ir jūnija ballītē ar vēstuli “i”

Jūnija ballīte ir viens no tradicionālākajiem svētkiem Brazīlijā, pilns ar tipiskiem ēdieniem, dejām un spēlēm. Šajā emuārā izpētīsim, kas ir jūnija ballītē ar vēstuli “I”.

indiānis

Viens no visjaunākajiem varoņiem jūnija ballītēs ir indiānis. Tas attēlo Brazīlijas pamatiedzīvotāju kultūru, un ir ierasts to redzēt šā gada laika tipiskajās dejās un dejās.

attēli

Jūnija festivāli ir pazīstami ar krāsainajiem rotājumiem un pilniem attēliem, kas attiecas uz laukiem un dzīvi iekšpusē. Karogi, baloni, ugunskuri un citi vizuālie elementi ir ļoti klātesošos ballītēs.

mijiedarbība

Viena no jūnija festivālu pārsteidzošajām iezīmēm ir cilvēku mijiedarbība. Piemēram, bandas dejas ir veids, kā mijiedarboties un izklaidēties ar draugiem un ģimeni.

sastāvdaļas

Jūnija ballītē tipiskus pārtikas produktus nevar palaist garām. Starp visvairāk izmantotajām sastāvdaļām ir kukurūza, maniava, zemesrieksti un kokosrieksts. Šīs sastāvdaļas tiek izmantotas, lai radītu tādus priekus kā Hominy, Pamonha, Kid un citas.

dekrēts

Tipiskais jūnija ballīšu apģērbs ir viens no svētku akcentiem. Krāsainas kleitas, pledu krekli, salmu cepures un šalles ir daži no elementiem, kas veido redneck kostīmu.

instrumenti

Jūnija ballītēs svarīga loma ir arī mūzikas instrumentiem. Ģitāra, akordeons, trīsstūris un Zabumba ir daži no instrumentiem, ko izmanto bandu un svētku animēšanai.

locekļi

Jūnija ballītēs piedalās vairāki dalībnieki, piemēram, bandu dejotāji, mūziķi, organizatori un dalībnieki kopumā. Tā ir partija, kurā iesaistīta visa kopiena.

iztēle

Jūnija ballīte ir laiks, lai atbrīvotu savu iztēli un izklaidētos. Spēle, piemēram, makšķerēšana, somu sacensības un elegants pasts, stimulē radošumu un jautrību dalībnieku vidū.

informācija

Lai uzzinātu vairāk par jūnija ballītēm ar burtu “I” un citiem saistītiem elementiem, jūs varat konsultēties ar specializētām vietnēm, piemēram, vai meklēt tādas meklētājprogrammas kā Google.

Es ceru, ka šis emuārs ir palīdzējis uzzināt nedaudz vairāk par to, kas ir jūnija ballītē ar vēstuli “I”. Izmantojiet šo gada laiku, lai izklaidētos un svinētu Brazīlijas tradīcijas!