Kas ir kiwify

Kas ir kiwify?

Kiwify ir tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas programmatūras izstrādē un digitālos risinājumos. Uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Sanpaulu, tika dibināts 2015. gadā, un kopš tā laika tas ir izcils tirgū par savu produktu kvalitāti un inovācijām.

Misija un vērtības

Kivify misija ir piedāvāt tehnoloģiskus risinājumus, kas atvieglo cilvēku dzīvi un veicina biznesa izaugsmi. Tam uzņēmums pastāvīgi meklē izcilību savos pakalpojumos, vērtējot radošumu, sadarbību un profesionālo ētiku.

produkti un pakalpojumi

Kiwify piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas atbilst dažādu tirgus segmentu vajadzībām. Starp uzņēmuma izstrādātajiem galvenajiem produktiem ir:

 • Biznesa vadības sistēmas
 • Mobilās lietojumprogrammas
 • Tīmekļa vietnes un platformas tiešsaistē
 • E-komercijas risinājumi
 • Sistēmu integrācija
 • Turklāt Kiwify piedāvā arī konsultāciju un tehniskā atbalsta pakalpojumus, nodrošinot klientu apmierinātību un panākumus.

  komanda

  Kiwify komanda sastāv no augsti kvalificētiem un tehnoloģijām pastiprinātiem profesionāļiem. Ar kompetenci dažādās jomās, piemēram, programmatūras izstrādē, interfeisa dizainā, digitālajā mārketingā un projektu vadībā, komanda strādā integrētā veidā, lai sniegtu augstas kvalitātes risinājumus.

  partnerības un klienti

  Kiwify ir stratēģiska partnerība ar slaveniem tehnoloģiju uzņēmumiem, ļaujot jums piedāvāt vēl pilnīgākus un novatoriskākus risinājumus. Turklāt uzņēmumam ir plašs apmierinātu klientu saraksts, kas apliecina piedāvāto produktu un pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti.

  Secinājums

  Kiwify ir tehnoloģiju uzņēmums, kas izceļas ar savu produktu un pakalpojumu kvalitātes un inovācijas tirgū. Ar kvalificētu komandu un aizraujoties ar to, ko tā dara, uzņēmums pastāvīgi cenšas pārsniegt klientu cerības, piedāvājot tehnoloģiskus risinājumus, kas veicina uzņēmumu izaugsmi un panākumus.