Kas ir labs flegma plaušu tīrīšanai

Kas ir labs flegma plaušu tīrīšanai?

Kad plaušās mēs esam pārmērīgi flegma, ir svarīgi veikt pasākumus, lai tos tīrītu un veicinātu elpceļu veselību. Šajā procesā var palīdzēt vairākas dabiskas un narkotiku iespējas. Šajā rakstā mēs izpētīsim dažas no šīm iespējām.

Dabiskas iespējas flegma plaušu tīrīšanai

Dažas dabiskas iespējas var palīdzēt efektīvi attīrīt flegma plaušas. Šeit ir daži no tiem:

 • Dzerot daudz ūdens: Pareiza hidratācija ir būtiska, lai saglabātu elpošanas ceļu slapjus un atvieglotu flegma izvadīšanu.
 • tvaika ieelpošana: tvaika ieelpošana var palīdzēt nomest flegmu un mazināt deguna sastrēgumus. To var izdarīt, ievietojot karstu ūdeni bļodā un noliecoties virs tā, pārklājot galvu ar dvieli, lai tvaiku novirzītu uz seju.
 • C vitamīna bagātināto pārtikas produktu patēriņš: C vitamīns ir zināms, ka tas stiprina imūnsistēmu un palīdz novērst toksīnus. Pārtika, piemēram, apelsīni, zemenes un kivi, ir labi šī vitamīna avoti.
 • Augu tēja: Dažas garšaugu tējas, piemēram, piparmētru tēja un ingvera tēja, var palīdzēt mazināt sastrēgumus un veicināt flegma cerības.
 • Narkotiku iespējas flegma plaušu tīrīšanai

  Papildus dabiskajām iespējām ir arī medikamenti, kurus var izmantot flegma plaušu tīrīšanai. Pirms jebkādas narkotiku ārstēšanas uzsākšanas ir svarīgi konsultēties ar ārstu. Dažas parasti noteiktas zāles ir:

  • Gaidāmi: Šīs zāles palīdz atbrīvot flegmu un atvieglot to izslēgšanu.
  • bronhodilatatori: bronhodilatatori palīdz atvērt elpceļus, atvieglojot elpošanu un flegma izvadīšanu.
  • kortikosteroīdi: smagos gadījumos kortikosteroīdus var izrakstīt, lai samazinātu plaušu iekaisumu un atvieglotu flegma elimināciju.

  Secinājums

  Flegma plaušu tīrīšana ir būtiska, lai uzturētu elpošanas veselību. Šajā procesā var būt noderīgas dabiskas iespējas, piemēram, daudz ūdens dzeršana un C vitamīna bagāto pārtikas produktu patērēšana. Tomēr smagos gadījumos ir svarīgi meklēt medicīnisku konsultāciju un apsvērt pareizu zāļu lietošanu. Pirms jebkādas ārstēšanas uzsākšanas vienmēr atcerieties konsultēties ar veselības aprūpes speciālistu.