Kas ir labs, lai smaržotu pelējumu

Kas ir labs pelējuma smaržai?

Pelējums ir izplatīta problēma daudzās mājās, un tā var izraisīt nepatīkamu smaku. Par laimi, ir vairāki efektīvi risinājumi, lai novērstu pelējuma smaržu un atkal atstātu jūsu māju ar svaigu aromātu.

tīrīšana un ventilācija

Viens no pirmajiem veiktajiem pasākumiem ir veidnes skarto laukumu tīrīšana. Izmantojiet ūdens un etiķa vai balinātāja šķīdumu, lai notīrītu pelējuma virsmas. Noteikti valkājiet cimdus un masku, lai aizsargātu sevi tīrīšanas laikā.

Turklāt ir svarīgi nodrošināt labu ventilāciju vidē. Atveriet logus un durvis, lai varētu cirkulēt svaigu gaisu, kas palīdzēs samazināt pelējuma smaržu.

Saistīšana

MFO plaukst mitrā vidē, tāpēc ir svarīgi samazināt mitrumu jūsu mājās. Izmantojiet sausinātājus, lai noņemtu lieko mitrumu no gaisa. Tas palīdzēs novērst pelējuma augšanu un novērst nepatīkamu smaku.

Dabiskie produkti

Ir vairāki dabiski produkti, kas var palīdzēt novērst pelējuma smaržu. Nātrija cepamā soda ir lieliska smaržas absorbētājs. Izklājiet to pa vietām, kuras ietekmē veidne, un ļaujiet tai rīkoties dažas stundas pirms putekļsūcēja.

Etiķis ir efektīvs arī smaku noņemšanā. Smidzināt vienādās daļās ūdens un baltais etiķis smidzināšanā un uzklājiet uz pelējuma zonām. Ļaujiet tai rīkoties dažas minūtes un pēc tam notīriet ar mitru audumu.

Profilakse

Lai izvairītos no pelējuma un nepatīkamas smaržas, ir svarīgi veikt profilaktiskus pasākumus. Saglabājiet mājas tīru un sausu, izvairoties no mitruma uzkrāšanās. Regulāri pārbaudiet vietas, kur ir taisns pelējums, piemēram, vannas istabas un pagrabi, un veiciet tūlītējus pasākumus, ja tas nosaka pelējuma signālus.

Arī pārliecinieties, vai jūsu māja ir labi izolēta, lai izvairītos no mitruma iekļūšanas. Pārbaudiet noplūdes un salabojiet tos pēc iespējas ātrāk.

Sekojot šiem padomiem, jūs varat novērst pelējuma smaržu un saglabāt savu māju bez šīs problēmas. Atcerieties vienmēr veikt piesardzības pasākumus, strādājot ar pelējumu, kā lietot pareizu aizsargu aprīkojumu.