Kas ir labs nagam

kas ir labs nagu audzēšanai?

Ja ir gari un veselīgi nagi, ir daudzu cilvēku vēlme. Tomēr ne vienmēr ir viegli iegūt nagus, lai augtu ātri un stipri. Par laimi, ir daži padomi un aprūpe, kas var palīdzēt šajā procesā. Šajā rakstā parunāsim par to, kas ir labs nagu audzēšanai.

Pareiza jauda

Veselīga nagu augšanai būtiska ir līdzsvarota un barības vielu bagātinātā diēta. Noteikti iekļaujiet pārtikas produktus, piemēram, augļus, dārzeņus, liesus olbaltumvielas un ar biotīnu bagātiem pārtikas produktiem, piemēram, olām un valriekstiem, ikdienas uzturā.

Hidratācija

Hidratācija ir kritiska, lai saglabātu nagus stiprus un veselīgus. Regulāri izmantojiet īpašus mitrinošus krēmus nagiem un kutikulām. Izvairieties arī no pārmērīgas ķīmisku vielu, piemēram, emaljas noņemšanas, lietošanas, kas var izžūt nagus.

Uzmanības aprūpe

Kutikulas ir dabiska naglu aizsardzība pret infekcijām. Izvairieties no to pilnībā noņemšanas, jo tas var vājināt nagus. Tā vietā maigi nospiediet tos ar lāpstiņu un turiet hidratētus.

Izvairieties no nagu nokošana

Nagu nokošanas ieradums var pasliktināt veselīgu augšanu. Mēģiniet noteikt šī ieraduma cēloņus un meklēt alternatīvas, lai risinātu stresu vai trauksmi, piemēram, relaksācijas vingrinājumus vai terapiju.

aizsargāt nagus

Veicot mājas darbus vai aktivitātes, kas var sabojāt nagus, piemēram, mazgājot trauku vai dārzkopību, valkāt aizsargājošus cimdus. Tas palīdzēs novērst naglu laušanos vai izvēli.

Papildināšana

Dažos gadījumos nagu stiprināšanai var ieteikt vitamīnu un minerālu piedevu. Konsultējieties ar dermatologu vai dietologu, lai novērtētu nepieciešamību pēc īpašiem papildinājumiem.

Izvairieties no agresīvām emaljām un noņemšanas līdzekļiem

Dažas nagu lakas un noņēmēji satur agresīvas ķīmiskas vielas, kas var vājināt nagus. Izvēlieties bezmaksas, toluolu un dibutlatelate (DBP) un izmantojiet bezmaksas noņemšanas līdzekļus bezmaksas nagu lakas.

Secinājums

Ja jums ir gari un veselīgi nagi, nepieciešama aprūpe un pacietība. Papildus iepriekšminētajiem padomiem ir svarīgi atcerēties, ka katrs cilvēks ir unikāls un tam ir īpašas vajadzības. Ja jūs saskaraties ar problēmām nagu augšanā, ieteicams meklēt norādījumus no veselības aprūpes speciālista.