Kas noņem ledusskapja smaržu

Ko ledusskapī?

Ledusskapis ir būtiska ierīce mūsu mājās, kas ir atbildīga par mūsu ēdienu uzturēšanu svaigu un saglabātu. Tomēr laika gaitā ir ierasts, ka tas galu galā iegūst nepatīkamas smakas no uzkrātajiem pārtikas produktiem. Bet vai jūs zinājāt, ka ir veidi, kā novērst šīs nevēlamās smakas?

Dabiski produkti, lai novērstu ledusskapja smakas

Efektīva un ekonomiska iespēja lietot ledusskapja slikto smaržu ir dabisko produktu izmantošana, kas nekaitē videi un ir droši veselībai. Pārbaudiet dažus padomus:

 • nātrija bikarbonāts: ielieciet trauku ar cepamo sodu ledusskapja iekšpusē. Tas absorbēs smakas un atstās jaunu aromātu vidē.
 • citrons: sagrieziet citronu uz pusēm un ievietojiet to ledusskapī. Papildus smaku novēršanai citrons gaisā atstās arī citrusaugļu smaku.
 • Baltais etiķis: Vienādās daļās sajauciet ūdeni un balto etiķi un nodod šķīdumu ledusskapja plauktiem un atvilktnēm. Ļaujiet tai rīkoties dažas minūtes un labi izskalojiet.
 • Papildu padomi, kā izvairīties no smakām ledusskapī

  Papildus produktu izmantošanai smaku novēršanai ir svarīgi pieņemt dažas prakses, lai neļautu to uzkrāties ledusskapī. Pārbaudiet to:

  • Piemērota uzglabāšana: Pirms ievietošana ledusskapī, neļaujot smakai izplatīties, labi iesaiņojiet ēdienu.
  • Regulāra tīrīšana: Veiciet pilnīgu tīrīšanu ledusskapī ik pēc 15 dienām, izmantojot ūdeni un neitrālu mazgāšanas līdzekli.
  • filtru apmaiņa: Pārbaudiet, vai ledusskapja filtrs ir labā stāvoklī un vajadzības gadījumā apmainās.

  Secinājums

  Ledusskapja smaku novēršana ir vienkāršs uzdevums, ko var veikt, izmantojot pareizu dabisko uzglabāšanas un tīrīšanas praksi. Izmantojot šos padomus, jūs varat baudīt vienmēr smaržojošu ledusskapi un bez nepatīkamām smakām.