Ko dara Shuttle

Ko nozīmē turp un atpakaļ?

Hug ir tradicionāls Brazīlijas sporta veids, kas apvieno badmintona un volejbola elementus. Tas tiek izmests ar sava veida “Shuttlecock”, kas sastāv no gumijas vai ādas pamatnes, kas piepildīta ar viegliem sodiem vai viegliem materiāliem.

Shuttlecock

izcelsme

Shuttlecock ir pamatiedzīvotāju izcelsme, un to gadsimtiem ilgi praktizēja Brazīlijas vietējās tautas. Sākotnēji tā tika izmantota kā bērnu rotaļlieta, bet laika gaitā spēle attīstījās un kļuva par sporta praksi.

Kā spēlēt Shuttlecock?

Lai spēlētu Shuttlecock, spēlētājiem jāveido ritenis vai līnija un jāpārmaiņus, pārspējot Shuttlecock ar rokām vai ar sportu specifiskām raketēm. Mērķis ir padarīt Shuttlecock virs tīkla un iekrist pretinieku laukumā, ja otrs spēlētājs nespēj to atgriezt.

Shuttlecock prakses ieguvumi

Shuttlecock praksei ir vairākas priekšrocības veselībai un labklājībai. Papildus tam, ka tā ir fiziska aktivitāte, kas darbojas ar motora koordināciju, līdzsvaru un veiklību, tā arī veicina socializāciju un komandas darbu.

Ziņkārības par noklikšķināšanu

 • Apskāviens tiek uzskatīts par demokrātisku sporta veidu, jo to var praktizēt jebkura vecuma un fizisko prasmju cilvēki.
 • Brazīlija ir viena no tradicionālākajām valstīm Suttlecock praksē, kas starptautiski tiek atzīta par izcilību sportā.
 • Ir dažādi Shuttlecocks, piemēram, Beach Shuttlecock, bloķēt Shuttlecock un balles zāli.

 • vadības modalitātes
  apraksts

  Pludmales vilciens Spēlēt smiltīs, parasti pāros.
  Quadra Shuttlecock spēlēja norobežotā tiesā ar īpašiem noteikumiem.
  balles zāli šaurums spēlēja slēgtā telpā, piemēram, sporta zālē.