Ko IB nozīmē tiktokā

Ko nozīmē “IB” tiktok?

Tiktok ir viens no mūsdienu populārākajiem sociālajiem tīkliem, īpaši jauniešu vidū. Ar miljoniem lietotāju visā pasaulē platforma izceļas ar īsu un radošu video izveidošanu un koplietošanu.

Tāpat kā citos sociālajos tīklos, Tiktokam ir sava valoda un slengs. Viens no izteicieniem, kas ir kļuvis populārs platformā, ir “IB”. Bet galu galā, ko nozīmē “IB” tik tiktokā?

“IB” nozīme uz tiktok

Parasti “IB” ir saīsinājums “iedvesmotam”, kas portugāļu valodā nozīmē “iedvesmots no”. Kad kāds Tiktok videoklipā izmanto akronīmu “IB”, tas nozīmē, ka šo personu ir iedvesmojusi cita satura vai veidotāja izveidošana, lai izveidotu pats savu video.

Piemēram, ja lietotājs skatās deju video uz Tiktok un nolemj izveidot savu horeogrāfijas versiju, viņš var pievienot hashtag #ib, lai norādītu, ka to iedvesmoja oriģinālais video.

Kā izmantot “IB” uz tiktok

Ja vēlaties savam tiktok videoklipos izmantot “IB” saīsinājumu, vienkārši pievienojiet hashtag #ib, kam seko veidotāja vārds vai video, kas jūs iedvesmoja. Tādā veidā jūs piešķirsit atbilstošus kredītus un parādīsit sabiedrībai, ka tās saturu iedvesmo cits.

Turklāt, lietojot #ib hashtag, jums ir arī iespēja sazināties ar citiem lietotājiem, kurus iedvesmojusi viens un tas pats saturs, izveidojot cilvēku kopienu, kuriem ir kopīgas intereses.

Secinājums

Tiktok ir platforma, kas pilna ar savām izteiksmēm un slengu, un “IB” ir viena no tām. Izmantojot šo saīsinājumu savos videoklipos, jūs parādīsit, ka jūs esat iedvesmojis no cita satura vai veidotāja, un jūs varat arī sazināties ar citiem lietotājiem, kuriem ir vienādas intereses.

Tātad, nākamreiz, kad noskatīsities video vietnē Tiktok, lai jūs iedvesmotu, noteikti pievienojiet hashtag #ib un kopīgojiet savu versiju ar sabiedrību!