Ko nozīmē FGTS derīguma sākums

Ko FGTS efektīvi sākas?

FGTS sākums vai dienesta garantijas ilgums ir laiks, kad darba ņēmējs sāk saņemt šī fonda priekšrocības. FGT tika izveidoti 1966. gadā, lai aizsargātu darbinieku atlaišanas gadījumā bez tikai iemesla, un tas ir piespiedu ietaupījumu veids nākotnei.

Kā darbojas FGT?

FGTS ir ikmēneša summa, ko darba devējs iemaksā kontā, kas saistīts ar strādnieku Caixa Econômica federālā. Šī summa atbilst 8% no darba ņēmēja algas un tiek deponēta līdz katra mēneša 7. datumam. Turklāt FGT var izmantot arī mājas īpašumtiesību iegūšanai nopietnu slimību gadījumā, aiziešanas pensijā, cita starpā.

Kad sākas FGTS?

FGTS termiņš sākas no brīža, kad darbinieku nolīgst uzņēmums, kas nepieciešams ikmēneša noguldījumu veikšanai. Tas ir, tiklīdz tiek parakstīts darba līgums, darba devējs ir atbildīgs par FGT vērtības nodošanu darba ņēmēja kontā.

Kādas ir FGT priekšrocības?

FGTS piedāvā vairākas priekšrocības darbiniekam, piemēram, iespēju izņemt uzkrāto summu atlaišanas gadījumos bez iemesla, mājas iegūšana, maksājuma papildināšana nopietnu slimību gadījumos, aiziešana pensijā cita starpā. Turklāt FGTS rada arī procentus un naudas korekciju, nodrošinot uzkrātās vērtības palielināšanos laika gaitā.

Kā konsultēties ar FGTS līdzsvaru?

Lai konsultētos ar FGTS atlikumu, strādnieks var piekļūt Caixa Econômica federālajai vietnei, ievadīt PIS/PASEP numuru un reģistrēt paroli. Varat arī konsultēties ar FGTS līdzsvaru, izmantojot lietotni FGTS, kas ir pieejama lejupielādei viedtālruņos.

 • Piekļūstiet Caixa Econômica federālajai vietnei;
 • Ievadiet PIS/Pasep numuru;
 • reģistrēt paroli;
 • Skatīt FGTS līdzsvaru.

 • Depozīta datums

  noklikšķiniet šeit , lai piekļūtu Caixa Econômica federālajai vietnei un iegūtu vairāk informācijas par FGTS.

  01/01/2022 R $ 100,00
  01/02/2022 R $ 100,00
  01/03/2022 R $ 100,00