Ko nozīmē kpop

Ko nozīmē kpop?

Korejas pops KPOP ir mūzikas žanrs, kas cēlies no Dienvidkorejas, kas pēdējās desmitgadēs visā pasaulē ir kļuvis ārkārtīgi populārs. Ar popmūzikas, hiphopa, elektronikas un citu stilu kombināciju KPOP ir uzvarējis fanu leģionā un kļuvis par globālu kultūras parādību.

KPOP

pieaugums

Kpop sākās 1990. gados, bet no 2000. gada žanrs sāka pamanīt starptautiski. Grupas, piemēram, BTS, Exo, Blackpink un divreiz, ir kļuvušas par īstām popmūzikas ikonām, uzvarot miljoniem fanu visā pasaulē un sasniedzot ievērojamas pozīcijas mūzikas topos.

KPOP raksturlielumi

KPOP ir pazīstams ar savu sarežģīto horeogrāfiju, enerģijas sniegumu un augstas kvalitātes audiovizuāliem iestudējumiem. Turklāt KPOP grupas veido talantīgi jaunieši, kuri pirms debijas veic stingru apmācību, kā rezultātā rodas nevainojamas izrādes un spēcīgi vokāli.

kpop ietekme

Kpop ietekme pārsniedz mūziku. Mākslinieku stils, kas pazīstams kā “elka stils”, ietekmē modi, grimu un pat fanu uzvedību. Turklāt KPOP ir arī būtiska ietekme uz Dienvidkorejas ekonomiku, palielinot tūrismu un gūstot miljonāru ieņēmumus.

globālā popularitāte

Kpop ir uzvarējis fanus visur pasaulē ar īpašu un kaislīgu fanu bāzi. KPOP fani ir pazīstami ar savu nodošanos, pasākumu organizēšanu, albumu un biļešu iegādi šoviem un viņu iecienīto mākslinieku atbalstīšanu visos iespējamos veidos.

 • Kultūras ietekme
 • Ietekme uz modi
 • Izstrādāta horeogrāfija
 • Augstas kvalitātes audiovizuālie iestudējumi

 • kpop grupas
  locekļi
  debija

  bts 7 2013
  exo 9 2012
  Blackpink 4 2016
  divreiz 9 2015