Ko nozīmē lol angļu valodā

Ko “lol” nozīmē angļu valodā?

Ja jums jau ir bijis kāds kontakts ar internetu vai cilvēkiem, kuri runā angliski, jūs, iespējams, esat dzirdējuši izteiksmi “lol”. Bet vai jūs zināt, ko tas nozīmē? Šajā emuārā mēs izpētīsim šī populārā vārda nozīmi un izmantošanu.

“lol”

nozīme

“LOL” ir saīsinājums angļu valodā “Smejoties skaļi”, ko var tulkot portugāļu valodā kā “daudz smieties” vai “ļoti smieklīgi”. Šī izteiksme tiek izmantota, lai norādītu, ka kaut kas ir smieklīgs vai ir izraisījis smieklus.

Tomēr laika gaitā “LOL” ir izmantots arī plašāk, ne tikai smieklu norādīšanai. Mūsdienās ir ierasts redzēt, ka šī izteiksme tiek izmantota, lai parādītu pārsteigumu, ironiju, sarkasmu vai pat, lai aizpildītu plaisu sarunā.

“lol” izmantošana internetā

Kopš sociālo tīklu parādīšanās un tūlītējās ziņojumapmaiņas lietojumprogrammas “LOL” ir kļuvusi par vienu no populārākajiem saīsinājumiem internetā. To bieži izmanto tiešsaistes sarunās, lai izteiktu smieklus vai nodotu emocijas vai reakciju.

Turklāt “lol” tiek plaši izmantots arī subtitros mēmos un smieklīgus fotoattēlus. Tas ir ātrs un praktisks veids, kā nodot humora vai relaksācijas vēstījumu.

Lietošanas piemērs:

Draugs 1: Es tikko noskatījos ļoti smieklīgu filmu!

Draugs 2: LOL, man arī jāskatās!

Citas “lol” variācijas

Papildus “lol” ir arī citas variācijas, kuras arī plaši izmanto internetā. Daži no tiem ir:

  • rofl : saīsinājums no “ripošanas uz grīdas smejas”, kas nozīmē “ripošana uz smieklu grīdas”.
  • lmao : saīsinājums no “smejas mans dupsis”, ko var tulkot kā “daudz smieties” vai “tikai smejas”.
  • lmfao : saīsinājums no “smieties mans jāšanās ass”, kas ir intensīvāka “lmao” versija.
  • Secinājums

    “lol” ir ļoti populārs izteiciens internetā un angļu sarunās. To izmanto, lai norādītu uz smiekliem, bet var arī nodot citas emocijas un reakcijas. Tagad, kad jūs zināt šī vārda nozīmi, varat to pareizi izmantot savās tiešsaistes sarunās.

    Mēs ceram, ka šis emuārs ir noskaidrojis jūsu šaubas par “lol” nozīmi angļu valodā. Ja jums ir vairāk jautājumu vai vēlaties uzzināt vairāk par citiem interneta terminiem, atstājiet komentāru zemāk!