Ko tas nozīmē, ka portugāļu valodā nozīmē

Ko “Whatafuki” nozīmē portugāļu valodā?

Ja esat dzirdējis, ka kāds saka izteicienu “Whatofuki” un rodas jautājums, ko tas nozīmē, jūs nonācāt pareizajā vietā! Šajā emuārā mēs izpētīsim šīs izteiksmes nozīmi un to, kā tā tiek izmantota portugāļu valodā.

“Whatafuki” nozīme

Pirmkārt, ir svarīgi uzsvērt, ka “Whatofuki” nav oficiāli atzīts vārds vai izpausme portugāļu valodā. Faktiski tā ir fonētiska angļu valodas termina “kas izdrāzt?” Fonētiskā adaptācija, kas ir vulgāra izteiksme, ko izmanto, lai parādītu pārsteigumu, sašutumu vai neticību.

Tāpat kā angļu valodā, “Whatofuki” ir neformāls un tiek uzskatīts par vulgāru izpausmi portugāļu valodā. To parasti izmanto neformālās situācijās starp draugiem vai mierīgākā kontekstā.

“Whatofuki” izmantošanas piemēri

Lai arī tas nav ieteicams formālas lietošanas izteiksme, “Whatafuki” var atrast neformālās sarunās, īpaši īsziņās, sociālajos tīklos vai draugu relaksācijas situācijās. Šeit ir daži piemēri, kā šo izteiksmi var izmantot:

 • 1. draugs: Es tikko uzvarēju loterijā! Whatafuki!
 • Draugs 2: Tiešām? Whatofuki, cilvēks! Tas ir pārsteidzoši!
 • Draugs 1: Vai jūs redzējāt jauno Tarantino filmu? Whatofuki, kāda pārsteidzoša beigas!
 • Draugs 2: Es to vēl neesmu redzējis, bet es ar nepacietību gaidu skatīšanos. Whatofuki, man drīz jāredz!
 • Kā jau minēts iepriekš, ir svarīgi atcerēties, ka šī izteiksme tiek uzskatīta par vulgāru un to nevajadzētu izmantot formālā situācijā vai profesionālā vidē.

  Secinājums

  Lai arī “Whatofuki” nav oficiāla Portugāles valodas izpausme, tā ir angļu termina “Kas izdrāzt?” Fonētisks pielāgojums. Šis izteiciens tiek neoficiāli izmantots, lai parādītu pārsteigumu, sašutumu vai neticību neformālām draudzenēm. Tomēr ir svarīgi būt uzmanīgam, lietojot šo izteiksmi, jo to uzskata par vulgāru un to nevajadzētu izmantot formālā vai profesionālā kontekstā.

  Es ceru, ka šis emuārs ir noskaidrojis jūsu šaubas par “Whatafuki” nozīmi portugāļu valodā. Ja jums ir vairāk jautājumu vai vēlaties uzzināt vairāk par citiem terminiem, nekautrējieties izpētīt mūsu vietni un izlasīt citus saistītus rakstus.