Kas ir nepilnības

Kas ir spraugas?

spraugas ir tukšas vai trūkst vietas noteiktā kontekstā. Tos var atrast dažādās jomās, piemēram, valoda, zinātne, izglītība un pat ikdienas dzīvē.

valodas spraugas

Valodā spraugas ir tukšas vietas, kas jāaizpilda ar vārdiem vai informāciju, lai aizpildītu teikumu vai tekstu. Tos parasti izmanto gramatikas vingrinājumos, piemēram, nepilnību aizpildīšanā.

Piemērs:

Pabeidziet spraugas ar pareizajiem vārdiem:

 • Es katru dienu ___________ (darbības vārds) televīzija.
 • Vakar, es ___________ (darbības vārds) ar draugiem.
 • He ___________ (darbības vārds) ļoti labi.
 • Šajā piemērā spraugas ir jāaizpilda ar atbilstošajiem darbības vārdiem, lai pabeigtu teikumus.

  Zinātnes spraugas

  Zinātnē nepilnības var attēlot zināšanu jomas, kuras vēl nav pilnībā izmantotas vai izprotamas. Šie ir atvērti jautājumi, uz kuriem jāizmeklē un jāatbild.

  Zinātnes plaisu piemērs ir gravitācijas teorija. Pirms Īzaks Ņūtons formulēja savus likumus no universālas gravitācijas, bija zināšanu nepilnības par to, kā ķermeņi piesaistīja viens otru. Ņūtona atklājums aizpildīja šo plaisu un sniedza jaunu izpratni par Visuma darbību.

  Faeles in Education

  Izglītībā nepilnības var saprast kā invaliditāti vai zināšanu trūkumu noteiktās jomās. Šie ir punkti, kuros studentiem ir grūtības un ir nepieciešams atbalsts, lai tos pārvarētu.

  Skolotāji var identificēt šīs nepilnības, izmantojot novērtējumus, un strādāt, lai tās aizpildītu, piedāvājot aktivitātes un saturu, kas palīdz studentiem attīstīt nepieciešamās prasmes.

  nepilnības ikdienas dzīvē

  Ikdienas dzīvē nepilnības var saprast kā kaut kā prombūtni vai kļūdas. Tās var būt emocionālas nepilnības, piemēram, pieķeršanās vai atbalsta trūkums, vai materiālās nepilnības, piemēram, finanšu resursu trūkums.

  Ir svarīgi identificēt šīs nepilnības un meklēt veidus, kā tās aizpildīt, izmantojot veselīgas attiecības, meklēt zināšanas vai meklēt personīgās un profesionālās izaugsmes iespējas.

  Īsāk sakot, spraugas ir tukšas vai trūkst telpas, kuras var atrast dažādās dzīves jomās. Neatkarīgi no tā, vai valodā, zinātnē, izglītībā vai ikdienas dzīvē ir svarīgi identificēt šīs nepilnības un mēģināt tās aizpildīt pilnīgai un apmierinošai attīstībai.