Ko ņemt, ja jums ir urīnceļu infekcija

Ko ņemt, ja jums ir urīnceļu infekcija

Infekcija urīnā ir izplatīts stāvoklis, kas kādā dzīves brīdī ietekmē daudzus cilvēkus. To izraisa baktērijas, kas nonāk urīnceļos un reizinās, izraisot neērti simptomus, piemēram, sāpes, urinējot, biežas urinēšanas vajadzības un dedzināšanas sajūta.

Medicīnas ārstēšana

Kad jums tiek diagnosticēta urīnceļu infekcija, ir svarīgi meklēt pienācīgu ārstēšanu. Ārsts var izrakstīt antibiotikas, lai novērstu baktērijas, izraisot infekciju. Ir svarīgi ievērot pilnīgu ārstēšanas kursu, lai nodrošinātu antibiotiku efektivitāti.

mājas aizsardzības līdzekļi

Papildus medicīniskai ārstēšanai ir daži mājas aizsardzības līdzekļi, kas var palīdzēt mazināt urīnceļu infekcijas simptomus:

 • Dzerot daudz ūdens: Šķidruma uzņemšanas palielināšana var palīdzēt atšķaidīt urīnu un novērst urīnceļu baktērijas.
 • dzērveņu sulas lietošana: dzērveņu sula var palīdzēt novērst baktēriju pielipšanu urīnpūšļa sienām, tādējādi samazinot urīnceļu infekcijas risku.
 • Uzklājiet siltumu reģionā: karstā ūdens maisiņa vai karstu kompreses ievietošana vēdera reģionā var palīdzēt mazināt sāpes un diskomfortu, ko izraisa urīnceļu infekcija.
 • Profilakse

  Lai novērstu atkārtotas urīnceļu infekcijas, ir svarīgi pieņemt dažus profilakses pasākumus, piemēram:

  • Dzerot daudz ūdens: Uzturēšanās hidratēts palīdz novērst urīnceļu baktērijas.
  • regulāri iztukšošana urīnpūsli: Urīna turēšana ilgstoši var palīdzēt novērst baktēriju uzkrāšanos.
  • urinēšana pēc dzimumakta: urinēšana Drīz pēc dzimumakta var palīdzēt novērst baktērijas, kas, iespējams, ir nonākušas urīnceļā akta laikā.

  Secinājums

  Urīna infekcija ir izplatīts stāvoklis, bet to var veiksmīgi ārstēt ar ārsta izrakstīto zāļu palīdzību. Turklāt mājas aizsardzības līdzekļi un profilakses pasākumi var palīdzēt mazināt simptomus un samazināt atkārtotu infekciju risku. Ja jums ir aizdomas par urīnceļu infekciju, ir svarīgi meklēt medicīnisko palīdzību, lai iegūtu pareizu ārstēšanu.