Ko ņemt, kad ēdiens ir slikts

Ko ņemt, ja ēdiens ir slikts?

Kam nekad nav bijis tāds diskomforts pēc smagas maltītes vai ēdiena, kas nederēja labi? Ir ierasts iziet situācijas, kad pārtika mums ir slikta, vai nu saindēšanās ar pārtiku, sliktu gremošanu, vai pat alerģiju. Bet ko darīt, kad tas notiek? Šajā emuārā mēs izpētīsim dažas dabisko zāļu un pasākumu iespējas, kas var palīdzēt mazināt simptomus, ja ēdiens ir slikts.

Dabiski līdzekļi, lai mazinātu ēšanas diskomfortu

Kad ēdiens mums ir slikts, ir svarīgi meklēt veidus, kā mazināt simptomus un veicināt labāku gremošanu. Daži dabiski līdzekļi var būt noderīgi šajos gadījumos, piemēram:

 • kumelīšu tēja: Pazīstams ar nomierinošajām īpašībām, kumelīšu tēja var palīdzēt mazināt sāpes kuņģī un nelabumu.
 • ingvers: ingveram ir pretiekaisuma īpašības un tas var palīdzēt mazināt nelabumu un vemšanu, ko izraisa saindēšanās ar pārtiku.
 • piparmētra: piparmētra ir pazīstama ar savām gremošanas īpašībām un var palīdzēt mazināt kuņģa sāpes un gāzes.

pasākumi, lai mazinātu ēšanas diskomfortu

Papildus dabiskajiem līdzekļiem var veikt dažus vienkāršus pasākumus, lai mazinātu mums slikto ēdienu, kas mums rada. Tie ir:

 • dzeramais ūdens: Uzturēšanās hidratēta ir būtiska labai gremošanai. Dzeriet ūdeni mazos malkos visas dienas garumā.
 • Izvairieties no smagajiem ēdieniem: dod priekšroku vieglai un viegli sagremojamām ēdienreizēm, piemēram, vārīti dārzeņi un liesa gaļa.
 • Atpūta: Pēc ēdienreizes, kas izraisīja diskomfortu, ir svarīgi atpūsties un ļaut ķermenim atgūties.
 • Kad meklēt medicīnisko palīdzību?

  Lai arī lielāko daļu diskomforta var mazināt ar dabiskiem līdzekļiem un vienkāršiem pasākumiem, dažos gadījumos ir jāmeklē medicīniskā palīdzība. Ja simptomi saglabājas vairāk nekā 48 stundas, ja biežās fekālijās vai vemšanā ir asinis, ir svarīgi meklēt medicīnisku padomu pareizai diagnozei un specifiskai ārstēšanai.

  Vienmēr atcerieties, ka katrs organisms reaģē atšķirīgi, un tas, kas der vienai personai, var nedarboties citam. Ja ēdiens ir slikts, klausieties savu ķermeni un veiciet nepieciešamos pasākumus, lai mazinātu simptomus un veicinātu labāku gremošanu.

  Mēs ceram, ka šis emuārs jums bija noderīgs. Ja jums ir kādi jautājumi vai tēmas ieteikumi, atstājiet komentāros zemāk. Līdz nākamajai reizei!